Засвeтілся новий Porsche 911У мережі інтернет з’явилися шпигунські фотографії нового Porsche 911. Автомобіль повинні подати лише наступної осені, але вже зараз про нього існує чимало достовірної інформації.

Дивлячись на знімки, можна зробити висновок, що платформа новинки залишилося колишньою, хоча «колишня» – це скоріше формальність, адже модернізація торкнеться всіх без винятку елементів.

Автомобіль буде більший за свого попередника, але в плані дизайну, зміниться не сильно, що досить звично для Porsche в цілому і для моделі 911 зокрема. Єдине, що явно кидається в очі – більш широкі крила, спеціально для того, щоб без проблем встановити на автомобіль 20-дюймові колеса

Що стосується технічної начинки, то тут очікується оновлення двигунів. Так, для нової моделі стане доступний 365-сильний двигун об’ємом 3.6-літра, до речі, він буде базовим для новинки. Крім нього будуть доступні 415-сильний двигун об’ємом 3.8-літра.

Зрозуміло, що інші модифікації 911 серії також додадуть у потужності, правда, зараз не ясно, наскільки посиляться такі версії, як 911 Turbo або GT2.

Джерело: news.car.ua