З'явилися дебютні зображення серійного кросовера Subaru XV

У квітні поточного року в рамках Шанхайського автосалону компанія Subaru представила концептуальний кросовер XV, побудований на базі нової «Імпрези». На початку літа представники автовиробника заявили, що автомобіль стане серійним.

І ось, у розпорядженні видання China Car Times виявилися дебютні зображення нового позашляховика, які були направлені в китайське патентне відомство.

Імовірно, під капотом автомобіля буде встановлений опозитний двигун об’ємом 2 літри, що працює в парі з безступінчатим варіатором Lineartronic. А салон кросовера, як і концепт, буде оснащений рідкокристалічними дисплеями, які інформують про роботу навігатора, мультимедійної системи і повного приводу.

Можливо, виробництво кросовера почнеться вже в кінці цього року. Таким чином, придбати Subaru XV, швидше за все, можна буде вже в середині 2012 року.

Як повідомлялося раніше, нове покоління Impreza компанія Subaru продемонструвала на автосалоні в Нью-Йорку. Продажі хетчбкека і седана в США почнуться вже восени поточного року. Оновлене сімейство «Імпрези» стало легше на 50 кілограмів, колісна база автомобілів при цьому виросла на 2 сантиметри. Новинка отримала нові фари головного світла, більш рельєфних капот і шестикутну грати радіатора. Для американського ринку Subaru Impreza оснастили новим двигуном об’ємом 2 літри і потужністю 150 кінських сил, який може працювати в парі з п’ятиступінчастою МКПП або варіатором Lineatronic. З нуля до 96 кілометрів на годину нова «Імпреза» з таким мотором може розігнатися за 9,8 секунди. У Європі нове покоління Subaru Impreza буде запропоновано з новим атмосферним двигуном об’ємом 1,6 літра, який буде агрегатуватися або «механікою», або варіатором.