З автосалону викрали 12 автомобілів марки Nissan

Злочинці щодня викрадають кілька тисяч автомобілів. Найчастіше зловмисники крадуть припарковані біля доріг або торгових центрів машини. Однак іноді викрадачі вивозять автомобілі прямо з дилерського центру.

Так, в Канаді з автосалону злочинці викрали відразу 12 машин марки Nissan. За інформацією місцевих ЗМІ, зловмисники проникли в дилерський центр Sunridge Nissan в Калгарі і вкрали 20 ключів. Однак, з невідомих поки причин, їм вдалося викрасти лише 12 автомобілів. Серед них один Nissan Pathfinder, п’ять Nissan Titan, Nissan Frontier, три Nissan Altima, а також два Nissan Rogue. У результаті такого візиту викрадачів компанія Nissan втратила 361 000 канадських доларів.

На даний момент поліція веде пошук злочинців, зазначивши, що поставити дані автомобілі на облік в Канаді буде неможливо.

Здійснювалися такого роду злочину і в Москві. Так, восени минулого року з території автосалону, який розташований на Волгоградському проспекті, був викрадений новий Mercedes E 250 CGI вартістю більше 2 мільйонів рублів. Примітно, але пропажу помітили лише через кілька днів. У цей же період з салону з продажу вживаних машин на вулиці Вавілова злочинці викрали Mercedes ML 300, який коштує приблизно 2,2 мільйона рублів. Для пошуку іномарок в столиці був оголошений план «Перехоплення», проте автомобілі так і не знайшли.