Volkswagen відкрив в каліфорнійському місті Белмонт дослідний центр, який займатиметься розробкою просунутої електроніки для автомобілів найближчого майбутнього. У лабораторіях будуть працювати 100 дизайнерів та інженерів, а також психологи, чий завданням стане відбір нових функцій і пристроїв, дійсно необхідних для водіїв. Річний бюджет центру становить 20 мільйонів доларів
Серед нових пристроїв, що розробляються в центрі, знаходиться система повністю автоматичного паркування. З її допомогою машина без участі водія зможе самостійно знайти вільне місце (у тому числі і на багаторівневої стоянці), припаркуватися і потім повернутися до власника після команди з його смартфона.

Крім того, в інженери Volkswagen створюють сенсори, здатні “бачити” тривимірне зображення навколишнього світу, центральну консоль, здатну заряджати мобільний телефон “по повітрю”, систему, автоматично пристосовували електроніку автомобіля під швидкісні обмеження, що прочитуються з дорожніх знаків, і світлофори. Також у “Фольксвагенів” з’явиться навігаційна система на базі Google Earth і сервісом Street View.

Раніше ще одна дослідницька лабораторія німецького концерну була відкрита в Кремнієвій долині і працювала у партнерстві з фірмами Google, Nvidia і Oracle. Тепер вона переїде в будівлю центру в Белмонті.