VW Golf BlueMotion оцінений в 21 650?Вперше про Golf BlueMotion компанія Volkswagen заговорила в липні цього року, завдяки чому автомобіль отримав значно знижене споживання палива та емісію СО2. Версія BlueMotion доступна для трьох варіантів, включаючи базову комплектацію, а також GTI і GTD.

Golf BlueMotion оснащений регенеративним гальмуванням і системою «старт-стоп» і вже надійшов у продаж за вартістю в 21 650 євро.

Середня витрата палива у моделі складає 3.8 літрів на 100 км., При емісії СО2 на рівні 99 г / км. Це найекономічніший Golf за весь час існування моделі, саме так говорить німецька компанія в офіційному прес-релізі. Двигун TDI, об’ємом 1.6 л., Розвиває 105 к.с. і більш ефективний, ніж перше покоління BlueMotion, побачене на Polo.

«Це порівняння чітко показує, в якому напрямку працює компанія, надалі Volkswagen зробить більш ефективними і всі залишилися моделі».

Двигун оснащується ручної пятискоростной коробкою передач, мається спеціальні шини зі зниженим коефіцієнтом тертя, виключно легкі і аеродинамічні диски та кузов.

Сім подушок безпеки, ABS, система стабілізації стійкості, датчики дощу, кондиціонер, автоматичні фари, iPod, аудіосистема з 8-ма динаміками і круїз-контроль також доступні для Golf BlueMotion.

Джерело: avtosalon.in.ua