Volkswagen зайнятий розробкою довгобазного варіанту сьомого за рахунком покоління седана PassatНайбільший автовиробник Німеччини Volkswagen протягом найближчих місяців має намір познайомити автомобільний світ з новою версією седана Passat останнього покоління, світова прем’єра якого відбулася в останній день вересня на міжнародній виставці у столиці Франції.

За повідомленням китайських ЗМІ, в даний час інженери Volkswagen зайняті розробкою довгобазного варіанту сьомого за рахунком покоління седана Passat. За попередніми даними, габаритна довжина лімузина Passat складе 4889 мм, тоді як довжина стандартного автомобіля дорівнює 4 769 мм. Технічні характеристики моделі з подовженою колісною базою, яка, як пише Chinacartimes, буде випускатися в Китаї на заводі FAW-Volkswagen Automotive Company, поки не розголошуються.

Нагадаємо, що стандартний Volkswagen Passat на європейський ринок надійде в середині листопада з 10 моторами, в числі яких виявиться агрегат, що працює на природному газі. Найбільш слабким двигуном в лінійці є 105-сильна дизельна установка об’ємом 1,6 л. Топова версія Volkswagen Passat 2011 модельного року отримала 3,6-літровий бензиновий агрегат V6 потужністю 300 к.с.

Потенційним покупцям запропонують на вибір шестиступінчасту ручну коробку передач і дві трансмісії DSG: шестіскоросотную і семиступінчасту.

У стандартне устаткування Volkswagen Passat 2011 модельного року увійшли система ESP, шість подушок безпеки, кондиціонер, електропакет, мультифункціональний дисплей, центральний замок, регульоване по висоті водійське крісло, а також аудіосистема RCD 210.

Джерело: autosvit.com.ua