Високі технології для вашого автомобіля.

В автомобілебудуванні вже досить давно застосовуються високі технології. За допомогою електроніки регулюється більшість систем автомобіля. А на даний момент, високотехнологічні електронні гаджети набувають статусу корисних і стильних аксесуарів для автомобіля.
Однією першою технологією з усіх, на ринку, в якості електронних аксесуарів для авто були муляжі відеокамер. Такий муляж камери, створював ефект захищеності автомобіля, до того ж він нічим не відрізнявся від оригіналу і був перешкодою можливих протиправних дій по відношенню до автомобіля. Бутафорні відеокамери ефективно захищали при «зовнішньої» можливу загрозу. Однак дуже часто потрібно контролювати і дії самого водія чи пасажирів салону. Тому зважаючи розвитку автомобільних технологій був розроблений відео-реєстратор для авто, який здатний записувати аудіо і відеоінформацію, про те, що відбувається в автомобілі.
Вже зараз багато відео-реєстратори мають можливість вести запис відразу з декількох камер. Такий рівень системи може захистити автомобіль і від внутрішніх і від зовнішніх загроз.
Звичайно, до подібних новацій можна ставитися по-різному, можна природно обійтися і без подібних нововведень. Але без сумнівів можна сказати, що велика кількість аксесуарів для автомобіля мають практичне застосування, вони дозволяють забезпечити кращу безпеку авто, здійснювати безпосередній контроль над пасажирами чи за вантажами. Слід пам’ятати про те, що, здається на перший погляд подібна іграшка, може послужити корисним предметом на випадок будь-якої неприємної ситуації.