Викуп авто в Москві

Зростає кількість продажів і купівлі автомобілів. Автосалони Москви пропонують строковий викуп авто під невеликий відсоток. Звичайно, можна розмістити рекламу на дошці оголошень, але в такому випадку ваш авто може не продатися навіть протягом місяця.

Терміновий викуп авто дозволить вам отримати гроші в день продажу. Однак багатьох автовласників лякають численні думки про те що їх обдурять фірми з викупу авто, якодби вони пропонують ціну на 40% нижче ринкової. Може бути й існують такі недобросовісні приватники, але якщо ви звертаєтеся у фірму з викупу авто, ви можете бути впевнені, що відсоток бует невисокий.

Багато чого залежить від вашого автомобіля: якщо це популярний економ клас ви можете отримати 92-95% готівкою в день звернення. Бувають ексклюзивні авто їх продати складно. соответс твенно додаються супутні витрати на зберігання і утримання. Також будь-яка фірма закладає у вартість покупки авто його передпродажну підготовку.

Нерідко автосалони купують ваш автомобіль за ціною вище, ніж приватники по оголошенні, справа в тому що вони чітко розуміють ціну авто і роблять оцінку за багатьма параметрами.