У серпні на ТТК відкриється паркінг на 906 машиномісць

У серпні поточного року під естакадою Третього транспортного кільця завершиться будівництво гаража для автомобілів комплексу міського господарства Москви і парковки на 906 машиномісць.

За інформацією прес-служби уряду Москви, паркінг буде відкритий на ділянці від шосе Ентузіастів до Волгоградського проспекту. Даний об’єкт відвідав столичний мер Сергій Собянін, який зазначив, що дана стоянка, швидше за все, не буде користуватися популярністю.

«Навряд чи тут буде великий попит на паркування, але в будь-якому випадку треба попрацювати», – цитує слова градоначальника «РІА Новини».

Голова Департаменту будівництва міста Андрій Бочкарьов уточнив, що «підестакадного простір площею 73 тисячі квадратних метрів розділене на шість секцій. Перша, друга, третя та шоста секції віддані під потреби Комплексу ЖКГ ».

Заступник з питань житлово-комунального господарства та благоустрою Петро Бірюков, у свою чергу, доповів мерові про призначення і розташуванні автотранспорту на різних секціях гаража.

«Першу секцію ми хочемо віддати під магістралі Центрального округу – це дорожня служба, у другій і третій розміститься дорожня і збиральна техніка« кільцевих магістралей », оскільки тут зручний виїзд на Третє транспортне кільце, Волгоградке і Рязанке. У шостій секції вже розмістилися служби «Гормост» і «Мосводосток» разом з усіма аварійними і ремонтними бригадами », – сказав Бірюков.

На четвертій і п’ятій секціях буде відкритий двоповерховий паркінг, який розрахований на 906 автомобілів. Так, на першому поверсі буде розташовано 461 машиномісце, а на другому зможуть розміститися 445 машин.