У серпні «АвтоВАЗ

На виставці «Інтеравто – 2011», яка відбудеться в Москві з 24 по 28 серпня, «АвтоВАЗ» продемонстірует всі модифікації нової бюджетної моделі Lada Granta.

«Ми представимо вже кілька модифікацій Lada Granta – і« стандарт », і« норма », і« люкс »- для того щоб люди могли побачити і зрозуміти між ними різницю», – сказав директор зі зв’язків з громадськістю автоваза Ігор Буренков.

Нагадаємо, що для представників ЗМІ Lada Granta була представлена 11 травня в рамках З’їзду Союзу машинобудівників Росії на «АвтоВАЗі». Під капотом бюджетного автомобіля встановлений мотор об’ємом 1,6 літра, потужністю якого становить 98 кінських сил. З нуля до ста кілометрів на годину новинка розганяється за 12 секунд. Серійне виробництво «Гранти» розпочнеться восени цього року. За словами керівника прес-центру «АвтоВАЗу» Олександра Шмигова, в поточному році Волзький автозавод планує випустити близько 10 тисяч автомобілів даної моделі. Після виходу на проектні потужності в 2014 році передбачуваний обсяг виробництва Lada Granta разом з іншими моделями, які випускаються на тій же платформі, може скласти до 300 тисяч автомобілів на рік. Спочатку Волзький автозавод почне виробляти новинку в кузові седан. Вартість нового «народного автомобіля» складе як мінімум 220 тисяч рублів.

Відзначити, що крім Lada Granta на виставці буде представлений універсал Lada Largus, який побудований на платформі B0 (Renault Logan). Автомобіль буде випускатися в трьох модифікаціях. Серійне виробництво нової новинки почнеться в березні наступного року. Універсал буде доступний як в місному, так і семимісцевому кузовах. А в майбутньому Волзький автозавод почне випускати і двомісну версію з кузовом «фургон». Автомобілі отримають 1,6-літрові 8 – і 16-клапанні ліцензійні двигуни Renault. Максимальна швидкість моделі складе 183 кілометри на годину. З нуля до ста кілометрів на годину такі машини зможуть розганятися в середньому за 13 секунд. Виробництво моторів і коробок передач планується локалізувати в Росії. На «АвтоВАЗі» для цього, за словами керівника прес-служби, створюється новий виробничий комплекс. Орієнтовно ціна на автомобіль буде розташовуватися в інтервалі 340-460 тисяч рублів залежно від комплектації.

«АвтоВАЗ» є найбільшою російською автомобілебудівної компанією в Росії і Східній Європі, яка займається виробництвом легкових автомобілів. На підприємстві виробляються машини під торговою маркою «Lada» («Лада»). Штаб-квартира і основне виробництво знаходиться в місті Тольятті.