Щойно отримавши довгоочікувану відпустку, більшість наших спортсменів помчали відпочивати в найдальші куточки світу. І, як це вже стало звичним останнім часом, діляться зі своїми шанувальниками приємними моментами в різних соцмережах.

Воротар київського “Динамо” Олександр Шовковський розмістив на своїй сторінці в Facebook фото з відпочинку на Маврикії, де він проводив і попередній відпустку рік тому. Любитель підводних плавання і рибалки Шовковський цього разу рибалив з борту яхти. Хвалився спійманої рибою дорада і дуже маленьким, всього на кілька кілограмів, півметровим тунцем. З останнього, за словами Олександра, вийшло “потворно смачне” сашимі.

Вже повернувся в Україну з відпочинку в Дубаї півзахисник “Шахтаря” Олексій Гай. Зате в ті ж краю відправився з Мюнхена колишній одноклубник Гая, півзахисник “Баварії” Анатолій Тимощук. На своїй сторінці в Twitter Тімо ділився зображеннями з борту вирушав в Дубай літака. А летів туди Толік з шиком – на найбільшому в світі двоповерховому лайнері A380. Для пасажира в ньому достатньо місця, щоб нормально поспати в дорозі.

Півзахисник “Таврії” Максим Калиниченко першу половину відпустки провів вдома в Москві. Скаржився у своєму мікроблозі у Twitter на величезні пробки в місті, викладаючи відповідні фото, а також показав зображення розчавленого екрану айфона дружини, питаючи поради з ремонту пристрою. Проте вже вчора Макс вилетів подалі від пробок у теплі краї.