Новинка відрізняється ексклюзивним оздобленням матеріалами ручної роботи, включаючи спеціально відібрану м’яку шкіру.

У Росії починаються продажі ексклюзивного Range Rover Autobiography (3 фото)

На російському ринку стартують продажі спеціальної версії позашляховика Range Rover, що отримала назву Autobiography Ultimate Limited Edition. Новинка відрізняється ексклюзивним оздобленням матеріалами ручної роботи, включаючи спеціально відібрану м’яку шкіру.

Два роздільних задніх крісла в Range Rover Autobiography оснащені електроприводами. Між ними розташувалася консоль, що включає столик для ноутбука, холодильник і два планшета Apple iPad

Пол багажника виконаний з тику з металевими і шкіряними вставками на манер оформлення дорогих яхт. Сидіння оброблені високоякісної напіваніліновою шкірою, а для обробки дверей, верху приладової панелі і рульового колеса використана ексклюзивна шкіра Oxford. Вперше для приладової панелі і дверних напрямних використовується дерев’яний шпон Kalahari, а для інтер’єру салону можна вибрати колірну тему Dark Cherry або Arabica.

На вибір пропонуються два нових унікальних кольори автомобіля: Roussillon Red і Otago Stone. Range Rover Autobiography Ultimate Limited Edition оснащується оригінальними 20-дюймовими багатопроменевими легкосплавними дисками з обробкою Diamond Turned і унікальною емблемою на двері багажника. Версія Ultimate укомплектовується висувними боковими підніжками і зовнішнім пакетом обробки Exterior Design Pack.

У гамму силових агрегатів входять два мотори V8. Серед них 4,4-літровий дизельний двигун TDV8 з максимальним обертовим моментом 700 Нм і 5,0-літровий 510-сильний бензиновий двигун з нагнітачем, який розганяє автомобіль до 100 км / год за 5,9 сек.

Всього випущено 500 автомобілів Ultimate Limited Edition. Для Росії виділено квоту в 130 автомобілів.

Ціни на Range Rover Autobiography Ultimate Limited Edition стартують від:

– 7181000 рублів за версію з дизельним двигуном TDV8 4.4 л.

– 7286000 рублів за версію з бензиновим двигуном V8 S / C 5.0 л.

У Росії починаються продажі ексклюзивного Range Rover Autobiography (3 фото)

У Росії починаються продажі ексклюзивного Range Rover Autobiography (3 фото)