У Москві викрали Jaguar із зображенням Баби Яги

На заході Москви викрали червоний автомобіль марки Jaguar з аерографією Баби Яги.

Як стало відомо, автомобіль був вкрадений в неділю, 17 липня близько гіпермаркету на Рубльовському шосе. За словами співробітників правоохоронних органів, жінка, яка заявила про викрадення, зазначила, що на автомобілі зображена Баба Яга. Для пошуку дорогої іномарки в місті було оголошено план-перехоплення, однак і зараз про місце знаходження автомобіля нічого невідомо, повідомляє РІА Новини.

Провідний спеціаліст відділу розвитку групи компаній «Ешелон Геолайф» Михайло Каштанов дав свою оцінку події. Як повідомив експерт кореспондентові KM.RU, «автомобілі Jaguar-незвичайний вибір злочинця. Вони не є учасниками рейтингу ризикових машин, але володіють чималою вартістю, у зв’язку з чим вельми частий мотив злочину-спеціальне замовлення на конкретний автомобіль ». Він також не виключив, що в даній ситуації досить імовірний так званий «особистісний мотив» – коли викраденням передбачається налякати власника автомобіля, «або таким чином повідомити що-небудь, ясна знову ж тільки власникові».

Є думка, що аерографія на автомобілях є свого роду протиугінною системою. Але за словами Каштанова, «вона ніяким чином не є перешкодою для вчинення злочину, так як перефарбування транспортного засобу – питання кількох годин». Експерт додав, що «аерографія – це не спосіб захисту автомобіля від угону, інакше б страхові компанії робили знижку при страхуванні на машини, які вирізняються своїм малюнком серед інших. Автомобілі з аерографією викрадаються також часто і легко, як і без наявності оной ».