Нові харківські тролейбуси «ЛАЗ» будуть обладнані камерами відеоспостереження. Перші такі камери спостереження вже встановлені для випробування в декількох тролейбусах ЛАЗ, які нещодавно виїхали на вулиці Харкова. Після проведення випробувань камерами обладнають усі тролейбуси до Євро-2012.
Варто відзначити, що установка камер спостереження у громадському транспорті не передбачена контрактом з виготовлення тролейбусів до Євро-2012 – це спільна ініціатива керівництва Харкова та «Львівського автобусного заводу».

Встановлення камер у тролейбусах дозволить здійснювати контроль за перевезеннями людей та впровадити облік пасажирів. Зокрема, відстежувати пасажиропотік в тих чи інших напрямках, проводити аналіз щодо кількості перевезених людей і отриманої оплати. Встановлення відеокамер також полегшить роботу водіям, сприятиме дотриманню порядку в транспорті та додатковій безпеці пасажирів.

Нагадаємо, що нещодавно Харків отримав 32 нових тролейбуса і 16 нових автобусів. Крім того, новий рухомий склад набували і приватні перевізники. З грудня 2010 року вони придбали 109 одиниць рухомого складу.