У центрі Москви побудують 29 нових стоянок для автомобілів

У найближчому майбутньому в Центральному адміністративному окрузі столиці розпочнеться будівництво 29 автостоянок.

Як стало відомо, Москомархитектура оголосила «відкритий конкурс на право укладення контракту на виконання робіт:« Розробка матеріалів з обгрунтування Містобудівних планів земельних ділянок (ГПЗУ) для здійснення будівництва об’єктів гаражного призначення (підземних) на території ЦАО міста Москви в 2012-2013 роках », – йдеться на сайті держзакупівель.

На будівництво нових парковок влада Москви планують витратити 38,7 мільйона рублів, повідомляє РІА Новини. Згідно з документами, в Тверському районі буде організовано сім об’єктів гаражного призначення, в Басманному – шість об’єктів, в Таганському – п’ять об’єктів, у Замоскворіччя – чотири об’єкти, в Пресненском – три об’єкти, в Хамовниках – два об’єкти, а в Міщанському і Красносільському – по одному об’єкту.

У поточному році на будівництво гаражів і парковок уряд Москви витратить вісім мільярдів рублів. За словами столичного мера Сергія Собяніна, дані кошти будуть спрямовані на реалізацію програми «Народний гараж», а також на підготовку майданчиків для перехоплюючих паркінгів.

Для боротьби з важкою транспортною ситуацією в Москві цього року столична влада планує знести кілька нестаціонарних ринків. А на місці даних об’єктів будуть побудовані транспортно-пересадочні вузли, які об’єднують в собі зупинки громадського транспорту та перехоплюючі парковки.

Згідно з «Державною програмою з розвитку транспортної системи Москви на 2012-2016 роки» в найближчі п’ять років у столиці з’явиться 1,464 мільйона нових паркувальних місць. При цьому 420 тисяч машиномісць буде організовано на багаторівневих паркінгах. Близько 310 тисяч автомобілів будуть розміщені в «народних гаражах», а 250 тисяч машин отримають місця на перехоплюючих парковках. «Поблизу об’єктів соціальної сфери» зможуть залишити свою автомобіль 217 тисяч автовласників.