Transporter Rockton - нова модель від Фольксваген.

Фольксваген оголосив про прийом замовлень на нову модель. Цього разу на спеціалізованій виставці в Ганновері був представлений Transporter Rockton, що відноситься до класу міні-венів. Чудовий він тим, що володіє підвищеною прохідністю в умовах бездоріжжя, а для грунтових доріг підходить на всі 100.
Створений на базі Transporter Kombi, Rockton відрізняється підвищеною сцепляемостью з поверхнею будь-яких типів дороги. Повний привід 4MOTION з муфтою Haldex четвертого покоління, блокування диференціала задньої осі, збільшений дорожній просвіт, посилена підвіска дозволяють новому автомобілю спокійнісінько долати не тільки ділянки із зниженою прохідністю, але і підйоми до 37 градусів.
Для нової моделі створені дві модифікації силових установок: об’ємом 2 літри і потужністю 140 “коней” і 2 літровий потужністю 180 к.с. Обидва двигуни відрізняються економічністю і відповідністю європейським екологічним вимогам-виділення вуглекислоти не перевищує 130 грам на 100 км. В обох модифікаціях шестиступінчаста коробка передач.
На Rockton встановлюються 16-ти дюймові шини АТ із залізними дисками підвищеної міцності, нова захист днища, оберігає сам мотор, трансмісію, паливний бак, діфферінціала заднього моста і глушник. Ще одна «родзинка» моделі – конструкція направляючих на підлозі пасажирського відділення, по яких переміщаються два сидіння, обладнані трьохточковими ременями безпеки. Сидіння можна легко переміщати вздовж рейок або навіть знімати.
За планами компанії, нова модель буде затребувана будівельними фірмами, залізничними організаціями, обслуговуючими рейки в умовах бездоріжжя, гірничорятувальні і їм подібні організації. Треба думати, цим позашляховиком – мінівеном зацікавляться і в Росії, де якраз актуальна одна з проблем, озвучених класиком – дороги.