Toyota розповсюдила офіційні фотографії європейської версії хетчбека Yaris наступного покоління. Детальна інформація про цей автомобіль поки не повідомляється і лише відомо, що ціни на машину будуть оголошено 12 липня поточного року, а наступного року на ринок вийде її гібридна модифікація.
Новий «Яріс» побудований за мотивами аналогічного концепт-кара, який був вперше показаний в березні поточного року на моторшоу в Женеві. За інформацією видання AutoWeek, серійна машина буде пропонуватися з тими ж моторами, що і попередник: з двома бензиновими двигунами об’ємом 1,0 і 1,33 літра, що розвивають 69 і 99 кінських сил відповідно, а також з 90-сильним 1,4 – літровим дизелем. За іншими даними, в гамі можлива поява і 108-сильного 1,5-літрового агрегату.

Гібридна версія Toyota Yaris, як очікується, отримає силову установку, що поєднує в собі 98-сильний чотирициліндровий бензиновий двигун об’ємом 1,8 літра, 80-сильний електромотор і комплект акумуляторів. Як раніше заявляли в японській компанії, у такої машини будуть «найкращі в класі показники паливної економічності і рівня викидів CO2».

Новий хетчбек Toyota Yaris для ринку Японії був представлений у грудні минулого року. Машина отримала повністю нове оформлення екстер’єру та збільшену на 50 міліметрів колісну базу. Також автомобіль став на 30 легше попередника і тепер важить всього тисячу кілограмів.