Toyota скоротить виробництво автомобілів і двигунів на двох британських заводах через брак компонентів, що виникла в результаті природної катастрофи в Японії. Раніше з тієї ж причини зменшити число машин, що випускаються у Великобританії була змушена і компанія Honda, повідомляє Automotive News з посиланням на офіційних представників марок.
“Тойота” скоротить на одну годину робочу зміну на заводі Бурнастоне (Англія), де в даний час випускаються автомобілі Auris, Auris Hybrid і Avensis, а також на підприємстві з виробництва моторів у ДІСАЙД (Уельс). Скільки часу співробітникам доведеться працювати за скороченим графіком, компанія Toyota поки точно сказати не може.

Компанія Honda має намір удвічі скоротити виробництво машин на заводі в Свіндоні (Англія) до кінця травня. Зараз тут випускаються моделі CR-V, Civic і Jazz для європейських і азіатських ринків.

Природна катастрофа в Японії також позначилася на поставках автокомплектуючих на британський завод Nissan в Сандерленді – найбільше підприємство марки в Європі. Однак, як розповіли агентству представники компанії, у заводу поки вистачає деталей для роботи в нормальному режимі.

Які моделі для українського ринку випускають в Японії