Тонування стекол своїми руками

Тонування скла своїми руками цілком можна виконати самостійно. Для цього необхідно деяка частка акуратності, терпіння і необхідні для здійснення цієї роботи матеріали, а саме: тоніровочная плівка, гумовий шпатель, канцелярський ніж, чиста вода, миючий засіб, пульверизатор і суха ганчірка, переважно без ворсу.
Дану роботу добре виконувати вдвох і в сухому без пилу приміщенні. Спочатку необхідно зняти всі ущільнювачі і ретельно промити скла, призначені для тонування. Особливо добре слід промити кути. Потім в пульверизатор заливається тепла чиста вода з розведеним у ній миючим засобом. І цим пульверизатором добре обприскується зовнішня сторона вже вимитого скла, до якого швидко прикладається тоніровочная плівка темним шаром всередину. Прозорий шар буде природно назовні. Потім плівка вирівнюється, відрізається зайве, але при цьому необхідно залишити запас плівки не менше 1 см.
Тепер скло слід окропити з внутрішньої сторони і швидко, щоб скло не висохло, відокремити темний шар плівки. Цю роботу найкраще виконувати вдвох, так як поки один тримає, другий тягне і обприскує темний шар плівки. Темний шар плівки в свою чергу накладається до вологого внутрішній стороні скла і знову обробляється розчином з пульверизатора і знову накладається прозорий шар, що охоронить плівку від різних механічних ушкоджень. Потім за допомогою гумового шпателя відбувається дбайливе розгладження від центру до країв. Розгладжувати плівку необхідно до тих пір, поки не відпаде висохла прозора плівка, яку слід акуратно прибрати.
Закінчивши роботу важливо пам’ятати, що протягом двох днів не слід вставляти в двері ущільнювачі і не відкривати затоновані скла.