20-й тур чемпіонату України почався в Києві. “Оболонь” приймала “Таврію”. Кримчани виграли 3:1, а всі голи в матчі були забиті ще до перерви.

Першими відкрили рахунок господарі. На 18-й хвилині Лупашко метрів з 25-ти потужно пробив по центру. Дамір відбив м’яч перед собою, а Мандзюк встиг першим на добивання. Але не довго раділи “пивовари”. “Таврія” відігралася відразу ж. Розкотивши з центру поля м’яч, кримчани закинули його в штрафну, де Шиндер переправив круглого у сітку “Оболоні”.

А потім ще була двохвилинка Шиндлера. Спочатку на 35-й хвилині Назаренко з лівого флангу подав у штрафну, а Шиндер віддав гольовий пас Калініченко. Максим вивів кримчан вперед. А на 37-й хвилині вже сам Шиндер отримавши пас у штрафний, розібрався з захистом “Оболоні” і забив третій м’яч.

Після перерви глядачі голів більше не побачили. “Таврія” виграла – 3:1. Кримчани набрали 30 очок, і ділять поки з “Дніпром” п’яте місце. У “Оболоні” 11 пунктів – вона остання.

ГОЛ Мандзюк: 1:0

ГОЛ Шиндер: 1:1

ГОЛ КАЛІНІЧЕНКО: 1:2

ГОЛ Шиндер: 1:3