Співробітники ДІБДР допоможуть водіям впоратися зі спекою

Через спекотну погоду в московському регіоні вже зафіксовано випадки, коли водіям різко ставало зле за кермом. У зв’язку з цим, пости ДПС Москви і Московської області розпочали забезпечувати кулерами з питною водою, яку роздаватимуть автомобілістам, що погано переносять спеку.

«У зв’язку з аномально спекотною погодою, яка встановилася в центральному регіоні, з ініціативи громадської ради при МВС Росії, пости ДПС Москви і Московської області будуть забезпечені кулерами з питною водою. Співробітники Державтоінспекції будуть до кінця літа пропонувати воду громадянам, постраждалим від спеки », – йдеться в повідомленні відомства.

Як стало відомо, з 27 липня 36 стаціонарних постів ДПС в столиці і 14 постів в Підмосков’ї обладнають кулерами і 19-літровими балонами з водою для пиття, які також укомплектують одноразовими стаканчиками, повідомляє РІА «Новости».

Питна вода на стаціонарних постах ДПС призначена для громадян, які погано переносять жарку погоду і скаржаться на погане самопочуття.

«Особливу увагу буде приділено жінкам, людям пенсійного віку та дітям, які опинилися у заторі», – уточнює ДІБДР. Крім того, поліція закликає автолюбителів звертатися до інспектора ДПС за допомогою, який зобов’язаний надати сприяння і при необхідності викликати «швидку допомогу».

Аномально спекотна погода робить негативний вплив на водіїв. Найчастіше у автомобілістів зростає агресія, стомлюваність і дратівливість, що заважає адекватному управлінню автомобілем. Звертаємося до автолюбителів з проханням бути гранично уважними на дорогах і суворо дотримуватися правил дорожнього руху.