Китайські виробники називають новий автомобіль спорткаром нового покоління. Зовні автомобіль схожий на Toyota Yaris. Гігантські зуби на радіаторних гратах надають автомобілю особливий звіриний оскал. Кузов китайця виразно копіює японський автомобіль. Стабілізатор поперечної стійкості міцно пов’язує передні стійки. Двигун “GW4G15″ об’ємом 1,5 л. зроблено цілком сучасно, для цього Great Wall співпрацювали з Mitsubishi.

Внутрішній інтер’єр автомобіля цілком самостійний, і салон виконаний вдало. Дві подушки безпеки, суміщені рукоятки кондиціонера. Багажник дуже місткий, об’ємом 300 л. Єдині недоліки, це не дуже зручне розташування важеля коробки передач і злегка погіршена оглядовість через передніх стійок. Але в цілому все виконано цілком якісно, не “по-китайськи”.

Автомобіль випускається в двох варіантах – з мотором об’ємом 1,3 і об’ємом 1,5, п’ятиступінчастою механічною коробкою передач і переднім приводом. Кермо автомобіля більш чуйне, що цілком характерно для сімейних хетчбеків.

В цілому автомобіль підійде для сімейних переїздів по місту, ніж по хай-веям. Він цілком швидко набирає обертів, тому для тісних вуличок підійде ідеально.