Шпигуни в черговий раз розсекретили нову Toyota Camry

В Інтернеті з’явилися чергові фотографії представницького седана Toyota Camry наступного покоління. Якщо раніше опубліковані знімки продемонстрували американську версію машини, то нові зображення розсекретили модифікацію, яка, швидше за все, буде доступна і на російському ринку.

Дивлячись на фотографії, можна припустити, що дизайн автомобіля майже не змінився. Салон нової Camry також не зазнав істотних змін.

Компанія Toyota підтвердила інформацію про випуск нового покоління представницького седана Camry на початку липня поточного року. Прем’єра машини відбудеться вже восени.

Під капотом седана, на думку експертів, будуть встановлені бензинові двигуни об’ємом 2,5 і 3,5 літра, що працюють в парі з шестиступінчастою автоматичною коробкою передач.

Глава компанії АкіоТойода заявив, що новий автомобіль «стане найкращим Camry в історії». Можливо, автовиробник випустить і гібридну версію представницького седана.

На російському ринку з червня 2009 року реалізуються автомобілі Toyota Camry, які випускаються на заводі компанії в Ленінградській області.