На вихідних католики відзначили Різдво, майже у всіх лігах світу були вихідні. А завдяки соціальним мережам зірки спорту змогли привітати не тільки друзів, але і своїх шанувальників.

Найбільш релігійним себе знову показав півзахисник “Реала” Кака. Він не тільки написав привітання у Twitter, але і процитував рядок з псалмів, причому і по-португальськи, і по-англійськи: “З Різдвом! Немовля народилося нам, Син, і даний нам. Бо з нами Бог”. До речі, звертатися до фанів на різних мовах вже стало гарним тоном. Ось і брати Клички вперше до традиційного зверненням через Facebook російською, англійською та німецькою вперше додали українську мову.

Побитий Володимиром Девід Хей в своєму стилі – згадав не лише друзів, але й ворогів: “З Різдвом всіх моїх лояльних фанів, сім’ю і тих, хто мене ненавидить. Сподіваюся, Дід Мороз принесе вам те, що ви бажаєте”. Схоже побажання у Шака – він теж вийшов на пенсію в цьому році: “Сподіваюся, ваші родини отримали всі подарунки. Хай буде мир!”.

Найшвидша людина планети Усейн Болт: “З Різдвом всіх! Бажаю казкового дня”. А захисник “Барселони” Пуйоль ще на початку тижня написав: “Тато Ноель вже в БРС!”. Треба розуміти, як “Дід Мороз уже в Барселоні”. Фото з “рогатими” красунями додавалося.

Псалми Кака і вороги Хея

Від бразильського динамівця Бетао – побажання одухотворені, але й цілком матеріальні: “Бажаю всім присутність Бога у вашому житті. Продовжуйте вірити! А зараз – благословенного курортного сезону!”.

Для лідера “Реала” Кріштіану Роналду це вже збулося – він похвалився свіжої фото з Мальдів.