Придбання навичок паркуванняНа сьогоднішній день необхідність у послугах автоінструктора стала очевидною особливо у великих містах сучасного суспільства, з його пробками та інтенсивним рухом величезної кількості особистого автотранспорту.

Причини, з яких водій може звернутися за послугами до автоінструктор Києва, можуть бути всілякими. Наприклад: водій проходить навчання в автошколі, і для закріплення навичок йому необхідно пройти індивідуальне стажування, або пройшло велику кількість часу з тих пір, як навчання закінчено, а добру практику отримати не вдалося, внаслідок чого втратилися деякі навички водіння. Не є винятком і випадки, коли водійські права просто «купуються» без проходження відповідного курсу.

Навчання водінню у великих містах дещо відрізняється від навчання водінню в передмісті або в тихих провінційних містечках. Треба врахувати особливості розташування вулиць, наявність великої або малої кількості автотранспорту і «характер» руху. Також необхідно враховувати і статус цих міст, від чого буде різнитися і ціна послуг інструктора з водіння в Києві і аналогічних послуг в провінції.

Рух у великих містах сильно відрізняється від тих істин і правил, що зазвичай пишуть у підручниках з водіння. Хороший інструктор завжди пояснить всі нюанси, пов’язані з їздою в щільному міському потоці. Часом для того щоб не відставати від цього потоку і не бути перешкодою на дорозі, доводиться трохи прискоритися, порушуючи при цьому закон.

Серед обивателів автосправи побутує думка, що літо як не можна краще підходить для навчання водіння, мовляв, сухо, хороша видимість, відсутність заметів і т.д. Але як говорить відоме прислів’я: «важко в навчанні – легко в бою». Якщо водій навчиться керувати автомобілем у зимовий час року, то навесні, влітку і восени у нього проблем взагалі не виникне. Благо, Україна не скупа на морози, ожеледь і снігові замети. У цьому сенсі навчання водінню у Києві має більше шансів бути «зимовим», так як все ж зими в Києві досить суворі.

Говорячи про майстерність їзди на особистому транспорті, про всю тонкощах і нюансах, пов’язаних з цим, хочеться окремо зупинитися на такому важливому аспекті, як паралельна парковка заднім ходом.

Парковка є одним із складних навичок для новачка. Особливо це актуально для великих міст. У великих містах часом неможливо припаркуватися, а страх зачепити чужу машину повністю відбиває бажання це робити. Для того щоб навчитися правильно і впевнено припарковують, необхідно підготується психологічно і довести до автоматизму всі рухи.

Відпрацьовувати маневр парковки потрібно з такою ж ретельністю і старанністю, як і інші важливі маневри, поки руки самі не почнуть робити те, що їм накаже мозок. Дані вправи виконуються на рівній майданчику невеликих розмірів, по якій необхідно розставити пластикові пляшки, які будуть імітувати розташування машин на парковці. Після візуальної оцінки можна приступати до маневру.

Для того щоб правильно налаштувати психологічну мотивацію, потрібно чітко усвідомити, що це не просто пляшки, а дорогі машини, зачепивши які можна ускладнити собі життя і зазнати серйозних матеріальні витрати. Якщо це зрозуміти, в реальній ситуації не буде місця страху. З кожним разом потрібно ускладнювати завдання: вводите додаткові обмеження, паркуйтесь паралельно і перпендикулярно бордюру, не забувайте про парковку заднім ходом. Виконуйте ці маневри до тих пір, поки не зможете це робити з «закритими» очима. І тільки після цього ви зможете безбоязно паркувати свій автомобіль в будь-якому місці, не боячись зачепити «сусіда».

Джерело: automir.dp.ua