Спорткари Porsche 911 наступного покоління будуть комплектуватися семиступінчастою механічною коробкою передач, повідомляє видання Car and Driver з посиланням на кілька власних джерел усередині німецької компанії.
Нову трансмісію, за інформацією журналу, в цілях економії коштів не планується розробляти “з нуля” – вона буде “утворена” з семідіапазонний преселективна “робота” PDK з двома зчепленнями, який зараз пропонується для спорткарів марки.
Сьома передача “механіки” стане призначатися для зниження витрати палива і зменшення шуму двигуна при поїздках на далекі відстані. Як заявили виданню Car and Driver джерела в одній з компаній-постачальників, на даний момент інтересу до подібних коробок передач з боку інших автовиробників майже немає.

Як повідомлялося раніше, Porsche 911 наступного покоління буде представлений восени поточного року на моторшоу у Франкфурті. Очікується, що габаритна довжина нового автомобіля збільшиться на 56 міліметрів (до 4,49 метра), колісна база зросте на 10 міліметрів (2360 міліметрів), а висота зменшиться на 11 міліметрів (до 1299 міліметрів). Крім цього, маса машини в базовому оснащенні за рахунок використання більш легких матеріалів знизиться на 45 кілограмів. Раніше член ради директорів Porsche з виробництва Вольфганг Лаймгрубер підтвердив, що компанія дійсно працює над новими поєднаннями матеріалів, які будуть використовуватися в конструкції майбутніх спорткарів.

Також наступний 911-й отримає іншу задню підвіску і новий базовий мотор. Ним стане 3,4-літровий шестициліндровий агрегат, який замінить нинішній двигун об’ємом 3,6 літра. Інші мотори будуть модернізовані для досягнення більшої потужності і поліпшення паливної економічності.