Підприємства групи «ГАЗ

До 7 серпня цього року деякі підприємства групи «ГАЗ» тимчасово призупинили конвеєр.

Як розповів кореспондентові KM.RU прес-секретар Горьковського автозаводу Павло Єрасов, з 25 липня по 5 серпня в корпоративний відпустку пішли співробітники Горьковського автозаводу, Ярославського моторного заводу, Ярославського заводу дизельної апаратури, Ульяновського моторного заводу, автозаводу «Урал», «Брянського арсеналу» і Заволзького заводу гусеничних тягачів. Під час планової зупинки конвеєра на підприємствах проведуть перевірку і налагодження обладнання.

Як повідомлялося раніше, з 7 серпня по 4 вересня в колективний відпустку також підуть більшість співробітників ВАТ «КамАЗ». Однак роботу продовжать служба продажів, ремонтники, деякі інші категорії службовців. Під час зупинки конвеєра будуть проходити ремонт і модернізація обладнання, яке зазвичай працює в цілодобовому режимі.

Нагадаємо, що вже наступного року на потужностях Горьковського автозаводу почнеться виробництво машин Volkswagen і Skoda. У червні поточного року «Група ГАЗ» і Volkswagen підписали угоду про контрактне складання автомобілів в Нижньому Новгороді. У документах йдеться, що на «ГАЗі» буде організований повний цикл виробництва, який включає зварювання, фарбування і складання. З конвеєра Горьківського автозаводу в рамках проекту буде щорічно сходити 110 тисяч машин. У Нижньому Новгороді буде налагоджено виробництво седана Volkswagen Jetta, кросовера Skoda Yeti і хетчбека Skoda Octavia. Крім того, з середини наступного року на «ГАЗі» розпочнеться контрактна збірка Chevrolet Aveo нового покоління.