Підмосковна ДІБДР відключила відеокамеру після скарг водіїв

ГИБДД Підмосков’я вирішила відключити камеру відеофіксації порушень в Хімках, яка помилково штрафувала автомобілістів, лише після численних скарг.

«У зв’язку з надходженням у відділ ДАІ УМВС Росії по міському округу Хімки низки скарг громадян на некоректну роботу комплексу фотовідеофіксації, встановленого на шляхопроводі через Жовтневу залізницю, прилад відключений», – йдеться в повідомленні на офіційному сайті Управління ДІБДР по Московській області, повідомляє РІА Новини.

Як повідомлялося раніше, кілька тисяч автомобілістів, які проїздили через Хімкинський залізничний переїзд, отримали квитанції з великими штрафами за порушення, зафіксовані несправної камерою.

Згідно квитанціями, автомобілісти серйозно перевищували швидкість. Так, у одного водія в постанові зазначено, що він рухався зі швидкістю 130 кілометрів на годину. Однак, за його словами, в той день його несправний автомобіль тягли на буксирі. А іншому автовласникові за три тижні прислали 30 квитанцій, в яких значилася практично одна й та ж швидкість. Тоді водії вирішили повернутися на той залізничний переїзд і розглянути камеру відеофіксації порушень. Як з’ясувалося пізніше в ній були кульові отвори. У зв’язку з цим автомобілісти звернулися у відділення місцевої Державтоінспекції, але там їм заявили про справність камери. Тоді автовласники вирішили подати скаргу в управління ДІБДР по Московській області, яке і відключило несправну камеру.