Петербурзькі поліцейські пересіли на Chevrolet і Ford

У четвер, 14 липня, ГУ МВС по Санкт-Петербургу і Ленінградської області передали 72 одиниці патрульного транспорту. Як стало відомо, поліцейські отримали 40 автомобілів Ford, 30 машин Chevrolet і 2 автобуси.

В урочистій церемонії передачі автомобілів, яка пройшла в рамках загальноміського стройового огляду та спільного інструктажу підрозділів главку, взяв участь голова ГУ МВС Михайло Суходольський. Він заявив про необхідність таких автомобілів в управліннях, «щоб особовий склад на місцях не дообладнати машини на розсуд».

Спеціальні автомобілі, за словами Суходольського, «відповідають всім вимогам оперативної служби: безпека, швидкісний режим, доступ до необхідних баз, розміщення екіпіровки».

Як повідомлялося раніше, на початку липня на честь 75-річчя Державтоінспекції столичні власті передали московським Управлінню ГИБДД 290 одиниць патрульного автотранспорту. Поліцейським подарували 180 автомобілів Ford і 110 мотоциклів BMW. За словами глави УГІБДД ГУ МВС РФ по Москві Олександра Ільїна, даний транспорт обладнаний системою фото-та відеофіксації.