Перші фотографії Range Rover EvoqueВиробник позашляховиків з туманного Альбіону – Ленд Ровер опублікував в інтернеті офіційні фотографії позашляховика Range Rover Evoque в п’ятидверному виконанні. До речі, сказати офіційна презентація цього стильного позашляховика відбудеться наступного тижня на черговому автосалоні в Лос-Анджелесі.

Від звичайного Рендж Ровер Evoque 3d, який англійці показали на Паризькому автосалоні на початку осені, цей варіант відрізняється не тільки кількістю дверей: тут і дах на 30 мм вище, та й лобове скло на 6 см довше. Крім того, у великої Evoque є задній тримісний диван (у маленької версії він розрахований на 2-х осіб). Всі ці відмінності не могли не позначитися на вазі – авто поправився на 30 кг.

А ось технічна сторона залишилася незмінною. Під капотом все той же турбодизель об’ємом 2.2 літра, який еквівалентний 150 конячкам, друга версія дизеля видає цілих 190 к.с. Фанатам бензинових двигунів надана версія з 2-ох літровим двигуном, він замінить вам 240 коней. П’ятидверний Range Rover буде як моноприводним, так і з системою постійного повного приводу.

У Росії продажі авто почнуться в другій половині 2011 року. Всього на ринку буде 3 комплектації:, Prestige, Dynamic, Pure. Коштувати авто буде 30 тисяч франків у мінімальній комплектації.