Opel збільшує обсяги виробництва на своїх підприємствах, розташованих у Глівіце (Польща) і Елсмір Порті (Великобританія). Тут будуть організовані додаткові робочі зміни. Завдяки цьому компанія розраховує задовольнити зростаючий попит на універсали Opel Astra Tourer, а також на хетчбеки Opel Astra. Як уточнюється в повідомленні німецької компанії, на кожному з цих заводів в травні, червні та в липні працюватимуть додаткові вісім змін.
Найбільш популярними автомобілями з лінійки Opel на європейському ринку є Opel Meriva і Astra Sports Tourer. Зокрема, обсяги реалізації моделі Opel Astra Sports Tourer в Німеччині виросли в два рази за період з січня по квітень поточного року. Автовиробник розраховує, що доставка з Польщі нових автомобілів дозволить посилити позиції компанії на європейському ринку.

За даними статистики, частка продукції Opel в Старому Світі зростає вже шість місяців поспіль. Зокрема, у квітні нинішнього року автомобілі цієї марки зайняли на 5,8% більше ринку, ніж роком раніше. При цьому кількість реалізованих компанією Opel авто збільшилося за чотири перші місяці 2011 року на 8,2% і досягло позначки 420 000 проданих машин. У найближчих планах автовиробника – запустити виробництво популярної моделі Astra на підприємстві в Рюссельхайме, де здійснюється також і випуск автомобілів Opel Insignia.