Opel планує протягом найближчих чотирьох-п’яти років випустити преміальну модель, яка займе в гамі місце на сходинку вище сімейства Insignia. Про це в інтерв’ю виданню Welt Online заявив новий керівник німецького виробника Карл-Фрідріх Штраке.
За словами Штрак, новий автомобіль буде представляти собою кросовер з “привабливим дизайном і відмінною функціональністю”. Він зазначив, що в компанії Opel не мають наміру позиціонувати цю машину як прямого конкурента вседорожнике преміальних марок Mercedes-Benz, Audi або BMW. Штрак заявив, що майбутній кросовер буде стояти трохи окремо, але при цьому дасть поштовх у розвитку всього бренду.

Крім цього, компанія Opel планує розробити два компактних електромобіля: перший з них за своїми габаритами буде трохи менше моделі Ampera, а другий – близький до хетчбеків Corsa або Agila.

Як повідомлялося раніше, німецький виробник в найближчі п’ять років інвестує 11 мільярдів євро в розробку і просування нових моделей, які, як припускають в “Опелі”, дозволять компанії швидко повернутися до беззбитковості. Штрак уточнив, що виробник розраховує в найближчі три роки збільшити свої продажі поза європейського ринку до 150 тисяч машин на рік. Раніше, коли главою Opel був Нік Рейлі, цей прогноз був на 50 тисяч автомобілів менше.