Новинки від концерну Nissan

Порадував своїми новинками і концерн Nissan. Його новинка Qashqai +2 вигідно відрізняється від попередньої версії Niassan Qashqai більш просторим салоном, більш об’ємним багажником, кількістю дверей (+2 від попередньої моделі). Зовні, крім збільшеної кількості дверей, на новій моделі відразу впадає в очі сріблястого кольору фальшрешітки радіатора, більш широкі двері, в яких тепер скла мають більш квадратну форму, форма даху в задній частині корпусу стала більш подовженою і кілька видозміненій.
Усередині салону місця стали побільше, кришка в області другого ряду крісел стала вище і більш рівною, дах став скляній, що збільшує ефект природної освітленості, для захисту багажного відділення його обладнали спеціальною накладкою з нержавійки, а робочу висоту багажника знизили на півтора сантиметра. Без третього ряду крісел обсяг багажника складе 550 літрів (на 40 літрів більше попередньої версії).
За своїми ходовим якостям новий «Кашкай» мало відрізняється від свого попередника. Двигун об’ємом 2,0 літра виробляє потужність 140 к.с. і 200 ньютон-метрів крутного моменту. Лінійка двигунів пропонує 4 модифікації – 2 бензинових і 2 дизельних. Трансмісія п’ятиступінчаста механічна – для модифікації з 1,6 літровим бензиновим двигуном, і 6-ти ступінчаста для дизельного двигуна.
Взагалі, «Кашкай-2» – сімейний автомобіль для європейських автобанів. Адаптація до Росії поки в концерні не планується.