Новинки автомобільних мультимедіа від Pioneer 22 березня компанія Pioneer представила в Україні нові моделі пристроїв автомобільної електроніки 2011 року.

Були представлені нові моделі найпопулярніших у споживача пристроїв автомобільної електроніки 2011 року: мультимедійні DVD-станції, навігаційні пристрої, цифрові медіацентри, DVD і CD ресивери.

Нова лінійка автомобільних аудіосистем максимально адаптована для інтегрування в автомобілі з уже наявною аудіопідготовкою. Як і раніше, в Україні залишаються найбільш популярними автомагнітоли, відтворюють музику з найпопулярніших носіїв – CD і DVD.

Бездискові магнітоли становлять поки всього близько 10% від загальних продажів. Тим не менш, все більшим попитом користуються магнітоли з USB-входом, а також “просунуті” системи, що сприймають такі носії як iPod і iPhone.
Серед новинок 2011 року було представлено CD-автомагнітоли DEH-6300SD, DEH-6310SD, DEH-7300BT, DEH-8300SD і DEH-9300SD. У моделях DEH-6300SD і DEH-6310SD за допомогою SD-слоти можна відтворювати музику з карт пам’яті SD. Всі CD автомагнітоли відтворюють стислі MP3 і WMA аудіофайли, а магнітола DEH-6300SD і більш старші моделі – AAC аудіофайли. Починаючи з моделі DEH-3300UB, CD автомагнітоли повністю сумісні з iPod і iPhone.

Ще одна новинка від Pioneer – цифровий медіацентр MVH-8300BT, що володіє тридюймовим TFT-дисплеєм і підтримує такі носії, як iPod, iPhone, USB-пристрої, карти пам’яті SD / SDHC і пристрої, що підключаються через роз’єм Aux. У модель інтегрований модуль Parrot Bluetooth, який дозволяє залишатися на зв’язку навіть у дорозі і при дзвінку на мобільний телефон з включеною функцією Bluetooth вести розмову за допомогою медіацентру.

DVD-автомагнітоли DVH-330UB і DVH-P430UB ідеально підійдуть володарям DVD-колекцій: пристрої підтримують DVD-Video, DVD-R, DVD-RW, CD, CD-R, CD-RW і Video CD, а мультимедійна DVD-станція AVH -P4300DVD дозволить комфортно прослуховувати музику і дивитися відео з CD і DVD-дисків, USB-накопичувачів, карт пам’яті SD об’ємом до 32Гб, а також з iPod і iPhone.

Джерело: tochka.net