На що відкривається 30 червня о Лондоні шоу Masterpice, де демонструватимуться різноманітні вироби luxury-індустрії, найстаріший британський автовиробник Rolls-Royce і ювелірна фірма Asprey представлять виготовлений в єдиному екземплярі розкішний кабріолет Phantom Drophead Coupe.

Новий Rolls-Royce: роскошней ще не було

Машина пофарбована в спеціальний блакитний колір Naval Blue, а всередині оброблена білою шкірою і вставками з тику. За задумом творців подібна обробка повинна викликати асоціації з розкішними яхтами.

Крім того, приладова панель і годинник оброблені перламутром, на підголівниках вишиті логотипи Rolls-Royce, в багажнику є набір дизайнерських шкіряних сумок, пороги прикрашені хромованими накладками Masterpiece, а в бардачку є футляр для коштовностей від фірми Asprey. За словами представників Asprey, на виготовлення кожного такого футляра витрачається два дні.

І якщо екстер’єр та інтер’єр автомобіля злегка «облагородили», то в частині технічної «начинки» змін не відбулося. Під капотом розміщується все той же 6,75-літровий дванадцятициліндровий мотор потужністю 453 к.с., з яким агрегатується шестиступінчаста АКПП. Першу сотню величезний (довжина 5,61 м, колісна база – 3,32 м) кабріолет долає за 5,9 с, а максимальна швидкість складає 240 км / ч.

Скільки коштує унікальний Rolls-Royce Drophead Coupe – невідомо. Точно так само як невідомі і подальші перспективи цього автомобіля. Швидше за все, він так і залишиться випущеним в єдиному екземплярі, а після закінчення шоу Masterpice прикрасить гараж якогось вельми заможного колекціонера.