На автосалоні в Нью-Йорку Mazda представила оновлену версію своєї «троячки».

Нова Мазда 3 (3 фото)

Як і очікувалося, рестайлінгова Mazda3 отримала трохи інший передній бампер, змінені грати радіатора і фари. Причому на машину можна буде поставити не тільки 15 – або 16-дюймові диски, але і 17-дюймові (правда, є один нюанс – ми зараз говоримо про Mazda3 для ринку Північної Америки, але європейські машини напевно отримають аналогічні зміни).

Але набагато більше значення мають зміни під капотом. Адже на оновленій Mazda3 дебютували двигуни і коробки передач нового сімейства SKYACTIV. Мова поки йде про мотор об’ємом 2,0 л, який отримав позначення SKYACTIV-G. Він працюватиме в парі з новою шестиступінчастою автоматичною коробкою під назвою SKYACTIV-Drive або з шестиступінчастою “механікою” SKYACTIV-МТ.

У Mazda запевняють, що новий 2,0-літровий мотор перевершує свого попередника абсолютно за всіма параметрами. Так, мотор став легше на 4,4 кг, він має ступінь стиснення 12.0:1, його потужність становить 155 к.с. при 6000 об / хв (у нинішнього мотора того ж об’єму 151 к.с.), а крутний момент досяг позначки 200 Н • м (було 191 Н • м).

На перший погляд, зростання потужності і величини моменту зовсім незначний. Але не треба забувати один дуже важливий момент – одночасно з цим двигун став економічніше. Причому відразу на 21%!

Нова Мазда 3 (3 фото)

Нова Мазда 3 (3 фото)