У розпорядженні видання Autocar виявилися шпигунські фотографії найпотужнішої модифікації седана A6 нового покоління, який отримає в назві традиційний індекс S. На знімках, зроблених під час випробувань автомобіля в США, автомобіль відображений без камуфляжу.
За попередньою інформацією, “заряджений” седан і універсал Audi S6 будуть комплектуватися чотирьохлітровим восьмициліндровим бензиновим двигуном потужністю 450 кінських сил і семиступінчастою роботизованою коробкою передач з двома зчепленнями. У майбутньому варіант цього ж мотора, оснащений двома турбонагнітачами і форсований до 555 кінських сил, буде пропонуватися для топової модифікації RS6.

Як повідомлялося раніше, в компанії Audi також розглядають можливість розширення гами двигунів для моделі S6 за рахунок шестицилиндрового дизеля об’ємом три літри і потужністю 300 кінських сил (609 Нм). Керівництво бренду припускає, що поява подібного варіанту дозволить посилити конкуренцію Audi з моделями BMW і Mercedes-Benz. Дизельні версії S6 планується пропонувати виключно в Європі. В інших країнах модель як і раніше буде комплектуватися лише бензиновими агрегатами.

Чотирьохлітровий V8 також буде доступний для моделей Audi S7 і S8 (у цієї машини він зможе розвивати 520 кінських сил), а також для автомобілів марки Bentley. Для британських машин агрегат буде пропонуватися у двох варіантах: з одним і двома турбонагнітачами. У першому випадку потужність складе 415 кінських сил, а в другому – 555 кінських сил.

Прем’єра Audi S6, S7 і S8 відбудеться у вересні поточного року на моторшоу у Франкфурті.