Вже давно не секрет, що закис азоту активно використовують для збільшення потужності двигуна автомобіля. Але як саме дана суміш NOS впливає на двигун?

Двигун автомобіля функціонує за допомогою спалювання палива. Паливо, потрапляючи в камеру згоряння, в момент спалаху створює надлишковий тиск і штовхає поршні вниз, що призводить автомобіль в рух. Вибудовується нескладна логічний ланцюжок: для збільшення потужності потрібно спалювати більше палива, щоб спалювати більше палива, потрібен кисень. Саме закис азоту, при попаданні в двигун, збільшує вміст кисню, який забезпечує спалювання більшої кількості палива, що призводить до збільшення потужності.

На потужність двигуна впливає і саме паливо, вірніше коефіцієнт його розпилення. Висока температура двигуна сприяє розпорошення палива, перетворюючи його в крихітні крапельки. Чим вони менші, тим краще відбувається процес згоряння палива. Використання закису азоту призводить до того, що температура двигуна збільшується, а, отже, коефіцієнт розпилення палива зростає. Крім того, «холодні» властивості закису азоту значно знижують температуру повітря, що всмоктується в двигун, що також позитивно впливає на потужність авто.

Безсумнівно, закис азоту – це відмінний помічник у питанні збільшення потужності вашого авто. Але максимальний результат залежатиме від грамотності проведення інсталяційних робіт NOS.