Несправна камера оштрафувала тисячі автомобілістів у Підмосков'ї

Кілька тисяч водіїв, які проїжджали через Хімкинський залізничний переїзд, отримали квитанції з великими штрафами за порушення, зафіксовані несправної камерою.

У даних квитанціях йдеться, що автомобілісти серйозно перевищували швидкість. Так, у одного водія в постанові зазначено, що він рухався зі швидкістю 130 кілометрів на годину. Однак, за його словами, в той день його несправний автомобіль тягли на буксирі. А іншому автовласникові за три тижні прислали 30 квитанцій, в яких значилася практично одна й та ж швидкість.

Автомобілісти вирішили повернутися на той залізничний переїзд і розглянути камеру відеофіксації порушень. Як виявилося, в ній є кульові отвори. За інформацією Autonews, водії звернулися у відділення місцевої ГИБДД, але там їм заявили про справність камери. Тоді автовласники вирішили подати скаргу в управління ДІБДР по Московській області.

Варто відзначити, що це не перший випадок, коли ГИБДД помилково розсилає безглузді штрафи. Так, наприклад, минулого року водієві з Казані прийшов протокол, згідно з яким він, керуючи автомобілем ВАЗ-21099 в пробці, розігнався до 277 кілометрів на годину. Здивувався своєму штрафу і водій “Оки”, який, судячи з постановою, їхав зі швидкістю 150 кілометрів на годину. Як з’ясувалося пізніше, в обох випадках просто стався збій техніки.