Наступник спортивного купе Opel Calibra, яке успішно продавалося в кінці 90-х років минулого століття, з’явиться у продажу в 2013 році. Про це повідомляє мережеве видання Autoblog.nl, що отримало у своє розпорядження якісь внутрішні документи німецького виробника, які підтверджують цей факт.
Автомобіль Opel Calibra буде побудований на платформі моделі Insignia, а дизайн майбутнього купе планується виконати в стилістиці концепт-карів Flextreme GT і GTC. Останній з них був вперше представлений навесні 2007 року на автосалоні в Женеві і став прототипом всього нового сімейства Insignia.

Новинка буде передньопривідною, проте не виключено, що для “зарядженої” модифікації стане пропонуватися повнопривідна трансмісія від Insignia OPC і 2,8-літровий шестициліндровий турбодвигун потужністю близько 300-320 кінських сил. Зазначимо, що такий же мотор на Insignia OPC розвиває 325 кінських сил.

Виробництво нового купе Opel Calibra планується налагодити на заводі в німецькому Рюссельхайме. Очікується, що щорічно компанія зможе продавати близько 14 тисяч таких машин. Перша “Калібра” за вісім років випуску (збірка завершилася в 1997 році) розійшлася тиражем в 240 тисяч екземплярів.