Наскільки важливий колір автомобіля

Дорожній рух – являє собою своєрідний динамічний калейдоскоп, де постійно відбувається зміна колірних картин.
Що стосується «колір автомобіля – безпека руху» встановлена статистика пригод на дорогах говорить про те, що частка зіткнень автомобілів більш темних забарвлень набагато вище, ніж світлих авто.
Встановлено, що забарвлення автомобіля значною мірою впливає на якісну оцінку його швидкості та відстані до нього.
До зорових ілюзій, які викликані кольором, можна віднести також спотворення сприйняття справжніх розмірів об’єкта. Наприклад, темні автомобілі зорово здаються меншими, ніж світлі.
Розпаленого водія можна «охолодити» за допомогою сірих і темних тонів. Коли ви є збудженими, зупиніть свій погляд на елементах сірого кольору, Вам стане набагато легше.
Коли Ви відчуваєте себе мляво, знайте, що червоний і тим більше червоний колір допоможе Вам «розігріти» організм. Однак, необхідно відзначити, що червоний колір здатний підвищувати агресивність.
Можна зробити висновок, що колір є одним з важливих елементів дорожнього руху для будь-якого водія, співробітника ДАІ, а також безпосередньо пішоходів. Це виступає показником стилю водія, оскільки колір здатний впливати на підсвідоме сприйняття світу, який нас оточує.