Nano Pad високотехнологічний автодержатель

Наука в сучасному світі не стоїть на місці, і нанопродукцію, що випускається нанозаводамі повільно, але вірно наповнює наше життя. Найсвіжішим тому підтвердженням є дуже незвичайний тримач Nano Pad.

Nano Pad – це тримач для iPhone, iPod, GPS-навігатора, а також невеликих аксесуарів на зразок очок, випускається німецькою компанією «INOTEC».

Німецькі вчені розробили спеціальний матеріал, при зіткненні з яким між корпусом телефону (або будь-який інший плоскою поверхнею) виникає ефект вакууму, що призводить до неймовірного зчепленню. Так, наприклад, iPhone 4, приліплений до килимка може провисеть кілька днів у вертикальному стані на вікні. А це означає, що будь-які предмети, закріплені на Nano Pad, залишаться там при самій агресивною манерою їзди.

Nano Pad високотехнологічний автодержатель

Досить, наприклад, розмістити автодержатель Nano Pad, в районі приладової дошки автомобіля, покласти на нього потрібний гаджет і можна бути впевненим, що навіть під час самого крутого повороту він не опиниться під ногами і не вилетить у відкрите вікно вашого автомобіля.

Nano Pad високотехнологічний автодержатель

Поєднання інноваційних технологій, застосовуваних в авіаційній промисловості, і елегантного дизайну, багатий вибір кольорів і форм роблять Nano Pad просто незамінним гаджетом для водіїв. Це те, що ти завжди захочеш мати під рукою. Забудь про падіння предметів при кожному різкому повороті і гальмуванні!

Тримач для телефону Nano Pad надзвичайно практичний: допускає багаторазове відклеювання / приклеювання; він міцний, водостійкий, зберігає ефективність при високих і низьких температурах. Він не залишає подряпин і слідів на предметах і деталях інтер’єру вашого авто.

Ціна становить 590 руб. Будь-які забарвлення. За вашим бажанням на Nano Pad може бути нанесений логотип.