Влітку цього року на дорогах Північної Америки з’явиться топ-версія нового Jeep Grand Cherokee – SRT8.

Найшвидший Jeep Grand Cherokee (3 фото)

Зовні від свого «громадянського» побратима дітище спортотделенія Chrysler – Street & Racing Technology – буде відрізнятися капотом з вентиляційними “зябрами”, агресивнішим переднім бампером зі світлодіодами денного світла і хромованими вставками, 120 мм насадками на патрубки вихлопної системи і кованими 20-дюймовими дисками з гумою Pirelli P Zero розмірністю 295/45.

Але головна відмінність, звичайно ж, під капотом. Тепер там розміщується 6,4-літрова “вісімка” Hemi потужністю 465 к.с. (631 Н • м), з якою агрегатується п’ятиступінчастий автомат. До першої сотні Jeep Grand Cherokee SRT8 розганяється за 4,9 с, а максимальна швидкість обмежена лімітатором на позначці 250 км / ч. Наприклад, 555-сильний BMW X5 M проробляє те ж саме вправу за 4,7 с, так що можна оцінити роботу інженерів Street & Racing Technology з перетворення «Великого індіанця» у спорткар як досить успішну. Також машина отримала доопрацьований гідропідсилювач керма, перенастроюючу підвіску, більш жорсткі пружини, активні амортизатори і гальма Brembo. За запевненнями американців, завдяки новим гальмам гальмівний шлях з швидкості 100 км / год не перевищує 35 метрів.

Піддався доопрацюванню і салон. Тепер він оброблений шкірою, алькантарою і вставками з алюмінію і карбону. Плюс до всього, автомобіль може похвалитися сім’ю подушками безпеки, ксеноновими фарами, навігаційною системою з голосовою активацією, ключем з дистанційним управлінням, адаптивним круїз-контролем, камерою заднього виду, системою Selec-Track з п’ятьма режимами роботи, мультимедійним центром з DVD, роз’ємом USB і аудіосистемою Harman-Kardon з 19 динаміками.

На жаль, поки невідома ціна Jeep Grand Cherokee SRT8. Але можна не сумніватися, що «Великий індіанець», при схожому рівні оснащення і динамічних характеристиках, буде коштувати менше своїх німецьких конкурентів.

Найшвидший Jeep Grand Cherokee (3 фото)

Найшвидший Jeep Grand Cherokee (3 фото)