З середини листопада дилери Mercedes-Benz приймають замовлення на новий суперкар SLS AMG, базова ціна якого в Німеччині становить 177 тис. євро. Власники цієї перлини в цілому задоволені стандартної поставкою цього автомобіля. Але більшість з них зізнаються, що замовляли автомобіль з великою кількістю додаткового обладнання Mercedes.

Приміром, високопродуктивна керамічна гальмівна система доступна за 9 тис. євро, спортивна підвіска AMG за 1200 євро, ковані колеса з 10 спицями – 2 тис. євро, з вуглепластика – 4 тис. Одним з найбільш цікавих варіантів для Mercedes SLS AMG є вибір кольору. “Monza Grey Magno” сірого відтінку варто 3250 євро, а дзеркальне покриття “Alubeam Silver” обійдеться в 10 тис. євро.

Ексклюзивна оббивка нечутливою до забруднень шкірою наппа – від 2500 євро, перший клас аудіо Bang & Olufsen BeoSound – 6 тис. євро.

Перші поставки Mercedes SLS AMG заплановані на весну 2010 року. Якщо у вас вже є необхідна сума і ви хочете володіти цим автомобілем – найкраще податися безпосередньо в найближчий салон Mercedes-Benz!