Машина в кредитСьогодні кредит є відмінним рішенням для тих, хто хоче придбати комфортний opel, форд або шевроле. Приваблюють людей в кредитних програмах такі фактори, як процентні ставки, надійність страхових компаній, мінімальні тарифи по КАСКО та часткового автокаско, дострокове погашення без штрафних санкцій, вельми зручний час роботи, можливість брати позику без попереднього внеску або без прописки, мінімальна кількість необхідних документів, швидкість прийняття рішень по кредиту і т.д. Не дивно, що спочатку позичальник вибирає банк (адже саме він виділяє гроші), а потім вже йде в салон. Нерідко споживач вибирає той, з яким співпрацює банк.

Є кредитні організації, які видають позику на вживані транспортні засоби. Проте в даному випадку існує кілька обмежень. По-перше, вік уживаного автомобіля не повинен перевищувати п’яти років, а по-друге, процентна ставка на нього буде трохи вище, що пояснюється підвищеними ризиками.

Умови, які повинен виконати потенційний клієнт для отримання автокредиту, у більшості банків в цілому схожі. Практично всі вони кредитують або в доларах, або в національній валюті. Кредитна заявка розглядається протягом одного-п’яти днів.

Максимальна сума, на яку може розраховувати позичальник, коливається в межах 50-80 тисяч доларів (або в їх гривневому еквіваленті). Так що якщо ви давно мріяли про розкішний красені chevrolet lacetti, то ваша мрія з легкістю може стати реальністю.

Видається автокредит в середньому на термін до трьох років, хоча можна отримати позику терміном і до п’яти років. Однак у даній ситуації клієнту необхідно буде платити за більш високими відсотковими ставками (15% щороку). А це загрожує досить істотними переплатами.

Цілком можливо, що за машину вам доведеться заплатити 75% від його вартості. Зазвичай, процентна ставка знаходиться в межах від 9 до 13% річних (у доларах) і 16-20% у гривнях. Часто банки беруть початковий внесок (20-30% кредиту). Кожна кредитна організація також бере комісію за надання позики (до 200 доларів). Але покупка нового chevrolet captiva, безумовно, того варто.

Для отримання позики кредитні банки, як правило, вимагають такі документи: копію паспорта (якщо є чоловік або чоловік, то копія паспорта потрібно теж), копію прав на водіння транспортного засобу (хоча в принципі це не обов’язково) і прав особи, якій буде довірено керування транспортним засобом. Часом потрібні і завірена копія трудової книжки, хоча і не завжди, а от легальними доходами поцікавиться будь-який банк, враховуючи при цьому ще й кількість членів сім’ї. Крім того, слід розуміти, що вам доведеться укласти договір зі страховою компанією. Причому, вам доведеться застрахувати не тільки сам транспортний засіб, але і своє життя. У всякому разі, на цьому наполягають дуже багато банків.

Джерело: automir.dp.ua