Головний тренер катарського клубу “Аль-Васл” Дієго Марадона виписаний з лікарні Дубая. Лікарі дозволили знаменитому аргентинцеві продовжити відновлення будинку.

51-річний аргентинець в неділю переніс операцію у зв’язку з нирковими коліками. “Операція у мого тата пройшла дуже успішно! Спасибі всім, хто турбувався і питав про нього!” – Написала дочка Марадони Дальма в Твіттері.

Марадона був терміново госпіталізований з нирковою колькою в суботу після того, як його клуб виграв у команди “Аль-Ахлі” з рахунком 2:1. До цього “Аль-Васл” не міг здобути жодної перемоги в п’яти останніх матчах.

У квітні 2007 року Марадона був госпіталізований з підозрою на панкреатит, викликаний непомірним вживанням алкоголю. У березні 2010 року після укусу власного собаки Марадоні наклали 10 швів, а також зробили щеплення проти сказу та правця. У липні 2011 року зірка світового футболу і колишній тренер аргентинської збірної був з отруєний у лікарню із забоєм коліна після автомобільної аварії в передмісті столиці Аргентини.