Новий компактний позашляховик Lexus, який складе конкуренцію автомобілям BMW X1 і Audi Q3, планується побудувати на базі кросовера Toyota RAV4. Автомобіль буде пропонуватися виключно як гібрид. За інформацією німецького видання AutoBild, така машина буде називатися CX 300h, сумарна потужність її силової установки складе близько 200 кінських сил, а середня витрата палива не перевищить п’яти літрів на сто кілометрів пробігу.
Поява в лінійці «Лексуса» компактного кросовера раніше підтвердив топ-менеджер японської компанії Тоні Крамбс. За його словами, подібний автомобіль необхідний для збільшення продажів і більш успішної конкуренції з німецькими преміальними виробниками, таким як BMW, Audi і Mercedes-Benz.

Крамбс також зазначив, що в гаммі компанії Lexus в найближчому майбутньому також з’явиться відносно доступний сімейний седан, який розглядається менеджментом марки як потенційна заміна моделі ES 300. Ще однією новинкою японського виробника стане великою семимісний позашляховик. Його завданням буде боротьба за покупців з BMW X5, Mercedes-Benz GL і Audi Q7.

Крім того, для гібридного хетчбека Lexus CT 200h планується пропонувати більш потужну модифікацію. На даний момент цей автомобіль має 136-сильну силову установку, що складається з 1,8-літрового бензинового мотора і комплекту нікель-металгідридних акумуляторів.

Також незабаром японський виробник має намір пропонувати більше опцій для своїх автомобілів, збільшивши число варіантів оформлення інтер’єру, матеріалів обробок і кольорів.