Lexus опублікував фотографії дуже незвичайного гібрида LS 600h, який побудований спеціально до весілля принца Монако Альберта II і Шарлін Уіттсток.

Lexus побудував автомобіль для принца Монако

Це машина має рідкісний кузов «ландо» – у неї жорсткий дах є тільки в передній частині, а задня відкрита. Правда, японці подумали, що робити нареченим у разі, якщо піде дощ. При необхідності задня частина кузова може бути накрита прозорим дахом, яка важить всього 26 кг.

Треба відзначити, що створення ландо зажадало багато зусиль від інженерів. Адже їм довелося серйозно посилити кузов, переробити салон і багажник, та й багато чого ще. При цьому в Lexus запевняють, що можливостей гібрида вистачить на те, щоб на всьому протязі весільної церемонії автомобіль їхав виключно на акумуляторах. Це було однією з головних вимог принца Монако, який всіляко хоче підкреслити любов до екології.

Відкрита версія LS 600h зроблена в єдиному екземплярі спеціально для Альберта II. Однак не виключено, що після весілля машина буде продана на якому-небудь добродійному аукціоні.