Роберт Кубіца виписаний з лікарні після нової операції на нозі, яка знадобилася йому через невдале падіння минулого тижня.

Увага! У вас немає прав для перегляду прихованого тексту.

dle

За відомостями видання, Кубіца повторно зламав большеберцовую кістку правої ноги, яку він пошкодив в аварії в ралі на початку минулого року. Після нової операції лікарі виписали Кубіцу з лікарні, проте пілот в найближчі два-три тижні не зможе повернутися до фізичних вправ з відновлення.

Новий перелом не повинен вплинути на загальні терміни реабілітації польського гонщика після аварії в ралі, оскільки головні проблеми Кубіци пов’язані з відновленням нервів правої руки, на що, за попередніми прогнозами, піде кілька місяців.

Кубіца пропустив весь минулий сезон Формули-1 після того, як потрапив в серйозну аварію під час ралійних гонок в Італії 6 лютого і отримав множинні переломи правих руки і ноги, а також порізи передпліччя. Переніс кілька операцій Кубіца був виписаний з лікарні в кінці квітня. Його замінив німець Нік Хайдфельд, який, у свою чергу, в серпні поступився місцем бразильцеві Бруно Сенні. Перед початком сезону-2012 змінив назву “Лотус” повністю оновив і склад основних пілотів, Віталія Петрова і бразильця Бруно Сенну змінили чемпіон світу-2007 фін Кімі Райкконен і француз Ромен Грожан.