Kia Rio був сфотографований під час випробувань в Німеччині.Корейська компанія Кіа, яка останнім часом взялася за оновлення усього модельного ряду, почала випробовувати рейсталіговий Kia Rio. Місцем випробувань стала Німеччина, де автомобіль і був сфотографований.

Kia Rio покоління № 4 побудований на одній платформі з іншим корейським компактним хетчбеком – Hyundai i20. Схожість з останньою моделлю буде спостерігатися в лінійці силових агрегатів, а також підвіски і трансмісії. Всього буде три типи двигунів – два бензинових об’ємом 1.2 і 1.4 літра потужністю 78 і 101 кінських сили відповідно. А також 1 дизельним агрегатом потужністю в 90 конячок при обсязі 1.4 літра. Трансмісія для 1.4-літрових буде шестиступінчастою, як автоматичної, так і механічної. Маленький бензиновий двигун працюватиме з 5-ступінчастою механічною коробкою перемикання передач.

Дизайн нового покоління автомобіля був розроблений відомим дизайнерським ательє в Німеччині, тому випробування (які вже проходять не на тестовій майданчику, а на дорогах загального користування) проходять в цій країні. Дизайн хетчбека відрізняється від поточного покоління новими передніми ліхтарями, трохи зміненою фірмовими гратами радіатора, похилими формами даху, поліпшеними бамперами і бічними спідницями і задньою оптикою, яка тепер розташована горизонтально.

Продаватися Kia Rio 4 буде як у Європі, так і на своїй історичній Батьківщині за ціною в 11 тисяч євро (продажу орієнтовно почнуться вже в перших місяцях 2011 року). Пізніше четверте покоління моделі поповнитися седаном і ще одним хетчбеком, тільки з 3 дверима.

Про поставки оновленого Rio в Росію мова поки не ведеться. Нагадаємо, що зараз на нашому ринку третє покоління моделі продається за ціною від 445 тисяч рублів (це близько 11 тисяч євро).